DOLAR
32,8221
EURO
35,1421
ALTIN
2.449,46
BIST
10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
29°C
İstanbul
29°C
Az Bulutlu
Pazartesi Açık
30°C
Salı Parçalı Bulutlu
29°C
Çarşamba Az Bulutlu
29°C
Perşembe Az Bulutlu
28°C

BİGA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ”PANDEMİDE ÖĞRETMEN OLMAK ANI YARIŞMASI” DÜZENLEDİ.(SON BAŞVURU TARİHİ.17 ARALIK 2021 CUMA)

BİGA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ”PANDEMİDE ÖĞRETMEN OLMAK ANI YARIŞMASI” DÜZENLEDİ.(SON BAŞVURU TARİHİ.17 ARALIK 2021 CUMA)

-Yarışmanın konusu; Pandemide öğretmen olmak,-Yarışmanın katılım şekli; E Posta,-Yarışmadaki kısıtlar; Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmî ve özel okul-kurumlarda görev yapan öğretmen ve yöneticiler, başvuru yapabileceklerdir.-Çanakkale Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Pandemide Öğretmen Olmak konulu bir Anı Yarışması düzenliyor.

-Başvuru yapılan anının yazımında, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası- Millî Eğitim Temel Kanunu ile Türk Millî Eğitiminin genel amaçlarına uygun olarak ilgili yasal düzenlemelerde belirtilen ilke-esas ve amaçlara aykırılık teşkil etmeyecek şekilde hazırlanması gerekmektedir. Bu şekilde hazırlanmayan eserler, değerlendirilmeye alınmayacaktır.

-Başvuru sahipleri, en fazla bir anı ile yarışmaya katılacaklardır.

-Birden fazla anı ile katılanların başvuruları, geçersiz sayılacaktır.

-Yarışmaya başvurusu yapılan anının, daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış ve yayımlanmamış olması gerekmektedir.-Yarışmaya katılanlar, katıldıkları eserin her türlü yayım ve telif hakkının kendilerine ait olduğunu teyit eder.

-Anı içeriklerinde geçecek olan özel ve tüzel kişilere ait isimlerin, ifşa edilmesiyle ilgili yasal hak ve sorumluluklar katılımcıya aittir.

-Yarışmaya başvuru yapanlar anı yazımlarını A-4 kâğıtlara, Times New Roman karakteriyle 12 punto büyüklüğünde iki sayfayı geçmeyecek şekilde hazırlayıp başvuru formu (EK-4) ile birlikte EK-2 Açık Rıza Formunu doldurarak pdf formatında bigayarisma17@gmail.com adresine ileteceklerdir.

-Milli Eğitim Bakanlığının izin ve onayı ile Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, anı yazımı ile ilgili her türlü tasarruf hakkına sahiptir.

-Milli Eğitim Bakanlığının izin ve onayı ile Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü gerekli gördüğü durumlarda, şartnamede değişiklik yapma-iptal etme hakkına sahiptir.-Uygulama esaslarında yer almayan konulara dair takdir yetkisi, Milli Eğitim Bakanlığının izin ve onayı ile Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne aittir.

-Başvurusunu tamamlayan her katılımcı, şartnamedeki tüm hususları kabul etmiş sayılacaktır.

-Yarışmaya katılımlar, gönüllülük esasına uygun olarak gerçekleştirilecektir.

-Yarışmaya katılımda, herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

-Yarışmaya katılım sağlayan her öğretmen, aydınlatma metnini (EK-1) ve açık rıza formunu (EK-2) okuyup anladığını ve kabul ettiğini beyan ettiğine dair Ek-2 Formunu doldurarak bigayarisma17@gmail.com adresine göndermelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.